Dette er resultatet fra Macca’s City Cup 2019. Se de seneste resultater fra Macca’s City Cup 2021 her.

List of registered teams

Club Team name Category
Alamein FC 08 July Carnegie - Girls U12
Albury Hotspurs 10 July Shepparton - Boys U12
Albury Hotspurs 10 July Shepparton - Girls U12
Altona Magic Black 03 July Melton - Boys U12
Altona Magic 03 July Melton - Boys U12
Ballarat City Fc City 03 July Melton - Girls U12
Banyule City 12 July Knox - Boys U12
Barnstoneworth United JFC BUJFC 03 July Melton - Boys U12
Barnstoneworth United JFC 05 July Rosebud - Girls U12
BASL 10 July Shepparton - Boys U12
BASL 10 July Shepparton - Girls U12
Bentleigh Greens 08 July Carnegie - Boys U12
Boroondara Eagles 12 July Knox - Girls U12
Box Hill United - Carlo Africa - White 12 July Knox - Boys U12
Box Hill United - - Blue 12 July Knox - Boys U12
Box Hill United 12 July Knox - Girls U12
Brunswick City White 03 July Melton - Boys U12
Brunswick City Dark blue 03 July Melton - Boys U12
Bundoora United 01 July Darebin- Boys U12
Bundoora United FC Wallabies 10 July Shepparton - Boys U12
Calder United 03 July Melton - Girls U12
Caroline Springs George Cross Red 03 July Melton - Boys U12
Casey Comets Titus 12 July Knox - Boys U12
City in the Community 03 July Melton - Boys U12
Clarinda united 08 July Carnegie - Boys U12
Cobram Roar FC 10 July Shepparton - Boys U12
Collingwood City 01 July Darebin- Boys U12
Croydon City Arrows - CCASC Hawks 12 July Knox - Boys U12
Darebin Falcons 01 July Darebin - Girls U12
Diamond Valley United 03 July Melton - Girls U12
East Bentleigh Strikers 08 July Carnegie - Boys U12
Eastern Waverley 12 July Knox - Boys U12
Eltham Redbacks FC 12 July Knox - Girls U12
Epping City 01 July Darebin- Boys U12
Essendon Royals Coach Nappo 01 July Darebin- Boys U12
FC Bulleen Lions 01 July Darebin - Girls U12
FC Bulleen Lions Blue 08 July Carnegie - Boys U12
FC Bulleen Lions Red 12 July Knox - Boys U12
Football Star Academy 08 July Carnegie - Boys U12
Geelong Galaxy 01 July Darebin - Girls U12
Glen Eira (Rascals) 08 July Carnegie - Boys U12
Glen Eira (Scorpions) 08 July Carnegie - Boys U12
Glen Eira (Devannas) 08 July Carnegie - Girls U12
Glen Eira (Jacyntas) 08 July Carnegie - Girls U12
Green Gully SC White 05 July Rosebud - Boys U12
Green Gully SC Green 05 July Rosebud - Boys U12
Hume City FC Silver 08 July Carnegie - Boys U12
Hume City FC Red 08 July Carnegie - Boys U12
Hume United FC 03 July Melton - Boys U12
Keilor Park 03 July Melton - Boys U12
Kingston City 12 July Knox - Boys U12
Knox City FC 12 July Knox - Girls U12
Langwarrin Blues 05 July Rosebud - Boys U12
Langwarrin White 05 July Rosebud - Boys U12
Langwarrin Soccer Club 05 July Rosebud - Girls U12
Maccabi FC Caulfield Rockets 08 July Carnegie - Boys U12
Macedon Blues United 03 July Melton - Girls U12
Manningham United Blues Blue 12 July Knox - Boys U12
Manningham United Blues Red 12 July Knox - Boys U12
Moama Echuca Border Raiders 10 July Shepparton - Boys U12
Moreland City Football Club 01 July Darebin- Boys U12
Mornington SC U12 Kangaroos 05 July Rosebud - Boys U12
Mount Martha Soccer Club 05 July Rosebud - Girls U12
Mt Eliza 05 July Rosebud - Boys U12
Mt Eliza 05 July Rosebud - Girls U12
Murray United Red 12 July Knox - Boys U12
Murray United White 12 July Knox - Boys U12
Northcote City White 01 July Darebin- Boys U12
Northcote City Blue 01 July Darebin- Boys U12
Oakleigh Cannons 08 July Carnegie - Boys U12
Pascoe Vale JC 01 July Darebin- Boys U12
Pascoe Vale CC 01 July Darebin- Boys U12
Port Melbourne Sharks White 01 July Darebin- Boys U12
Port Melbourne Sharks Blue 01 July Darebin- Boys U12
Riversdale 01 July Darebin- Boys U12
Rosebud SC Red 05 July Rosebud - Boys U12
Rowville Eagles FC Eagles U12 08 July Carnegie - Boys U12
Sandringham 08 July Carnegie - Girls U12
Shepparton Junior Soccer Association 10 July Shepparton - Boys U12
Shepparton Junior Soccer Association 10 July Shepparton - Girls U12
Shepparton Soccer Club 10 July Shepparton - Boys U12
Shepparton South Soccer Club 10 July Shepparton - Boys U12
Shepparton United Soccer Club 10 July Shepparton - Boys U12
South Melbourne 01 July Darebin - Girls U12
St Albans Dinamo 03 July Melton - Boys U12
Swan Hill Soccer League 10 July Shepparton - Boys U12
Tatura Soccer Club 10 July Shepparton - Boys U12
Taylors Lakes 03 July Melton - Boys U12
Wangaratta City FC 10 July Shepparton - Boys U12
Wangaratta City FC 10 July Shepparton - Girls U12
Williams Landing 05 July Rosebud - Boys U12
Williamstown Foxes 03 July Melton - Boys U12